s-pasze

Wytwórnia pasz

Jesteśmy uznanymi specjalistami w produkcji mieszanek paszowych pełno porcjowych i uzupełniających w formie sypkiej i granulowanej dla drobiu , świń i królików o wieloletniej tradycji. Działamy na rynku paszowym od 1960 roku.
Wszystkim współpracującym z nami hodowcom, gwarantujemy doskonale zbilansowane mieszanki paszowe po atrakcyjnej cenie, które pozwalają osiągnąć najlepsze wyniki ekonomiczne. Receptury mieszanek paszowych są przez nas na bieżąco analizowane i modyfikowane w zależności od bieżących potrzeb hodowców. Zrezygnowaliśmy w naszych recepturach z antybiotykowych stymulatorów wzrostu i kokcydiostatyków zastępując je wyciągami z roślin. Naszą działalność realizujemy zważając na potrzeby i problemy człowieka oraz środowiska w jakim żyje .
Współpraca z dostawcami komponentów do produkcji pasz oparta jest na wzajemnym zaufaniu i wiarygodności, a zakup surowca od sprawdzonych partnerów, gwarantuje powtarzalność naszych mieszanek. Stały nadzór weterynaryjny oraz spełnianie wymogów HCCP , GMP oraz GHP zapewniają , że nasze mieszanki paszowe są najwyższej jakości.
Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim doświadczeniu, otwartości na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz zaangażowaniu całej kadry pracowniczej w rozwój naszej działalności.